Kağıtsan Ambalaj Oluklu Mukavva San. Tic. Ltd. Şti.

 Firmamız, müşteri memnuniyetine verdiği önem ve ürün kalitesinden ödün vermeksizin ulaştığı verimlilik ile hep daha iyisini üretmek ve sunak için çalışmaktadır.

Faaliyetlerine 2012 yılında başlayan firmamız Her şeyden önce kaliteli hizmet, uygun fiyat ve kaliteli ürün anlayışı ile hareket etmektedir, Çalıştığı müşterilerini iş ortağı olarak benimseyen firmamız Müşterileri ile büyüyen bir anlayışı benimsemektedir... Firmamız, müşteri memnuniyetine verdiği önem ve ürün kalitesinden ödün vermeksizin ulaştığı verimlilik ile hep daha iyisini üretmek ve sunak için çalışmaktadır... Geçmiş’e dayalı Tecrübe ve bilgi birikimini her gün katlayarak büyütmektedir...

Herşeyden önce kaliteli hizmet, uygun fiyat ve kaliteli ürün anlayışı ile hareket eden firmamız, çalıştığı müşterilerini iş ortağı benimsemektedir.  

 

2- Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Aspernatur delectus fugit quam nisi vel! Necessitatibus voluptatibus laboriosam aliquid aut aperiam quaerat quo omnis obcaecati molestiae repudiandae quos earum dignissimos neque dolores nemo labore placeat quis deserunt rerum assumenda explicabo eaque enim excepturi culpa nobis. Est quo eum iusto quam a.
 
 
Faliyet gösterdiğimiz oluklu mukavva sektöründe sürekli teknolojiyi takip ederek ürün kalitesini arttırmak ve ürün dayanıklılığını geliştirmek noktasında "Sektörel Yeniliklere Açık" olmak ve sektörde müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak memnuniyeti en üst seviyeye taşımaktır. Lider Öncü ve Yenilikçi anlayışını benimseyerek hedeflediğimiz noktalara ulaşabilmek…

- dürüst ve güvenilir,

- lider, öncü ve yenilikçi,

- müşteri odaklı ve kaliteli hizmet sunan,

- topluma, insana, çevreye saygılı ve duyarlı,

- şeffaf

olmaktır.

 
Varoluş sebebimiz, müşterilerine Koli, Kutu, Oluklu Mukavva ve Ambalaj Sektöründe hizmet veren, müşterilerini iş ortağı kabul ederek değer yaratan bir firma olabilmektir. Çalışanların, müşterilerin ve tedarikçilerin beklentilerini en üst seviyede karşılayarak mevcut kaynakları en verimli şekilde kullanarak sürekli iyileştirmektir.
 
Firma olarak hedeflerimiz daha yaşanılabilir bir çevre için doğa dostu tenolojiyi kullanmak ve yaygınlaştırmak. Müşterilerimize geri dönüşüm ürünlerimizle veya tercihleri doğrultusunda yüksek kaliteli 1. Sınıf malzeme ile en iyi hizmeti sunmak. En kısa sürede teslimat sağlayıp müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye çıkartmaktır.


*Müşteri odaklı ve güvene dayalı kaliteli hizmet

*Sağlanan teknik ve yönetim hizmetlerinde sürekli verimlilik artışı

*Çevreye duyarlı çalışma ve planlama

*İş birliği ve ekip çalışmasının gelişmesi, yerleşmesi

*Yüksek verim ve kalite bilincinin yerleşmesi

*Daha güzele ve mükemmele ulaşmanın amaç haline gelmesidir.

3- Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Quos numquam quaerat reiciendis voluptates minus voluptatibus et dolores obcaecati quis est. Culpa ipsam doloremque atque harum veniam eligendi excepturi voluptas facere unde officia veritatis deserunt autem vel possimus quo quae omnis reprehenderit recusandae dicta voluptatem esse libero earum. Quas omnis dolorem.
102 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sunt sint ab possimus debitis sit nam tempora facilis recusandae laudantium beatae fugiat optio explicabo deleniti provident consequuntur magni esse sequi consequatur ullam suscipit. Nobis recusandae laborum nostrum esse pariatur quo voluptates culpa laudantium impedit officia beatae cupiditate doloribus sed incidunt odio.
4- Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio facilis quasi architecto et sed itaque aut facere cupiditate dignissimos? Voluptate totam quidem ipsum sint distinctio molestiae minima corporis est ullam modi aliquid nihil error placeat. Laudantium labore minus delectus! Aliquam eum obcaecati ipsam inventore maiores quam asperiores! Fugiat inventore harum.
105Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Fugiat veritatis aut ratione necessitatibus ad recusandae error eius dolorem quo adipisci atque quidem a dicta itaque at. Neque dolore architecto autem nihil ut optio voluptates illo non ad quidem ducimus possimus dolores natus. Repellat tenetur aperiam sit nam quae! Quidem quia?
106Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Doloremque in enim soluta facilis saepe aspernatur excepturi distinctio ratione eos magnam quia fuga nobis illo culpa optio voluptates obcaecati repudiandae ullam ipsum consequatur eum dolore autem reiciendis laborum a delectus nulla iusto corporis dolores sequi alias consequuntur neque dolor pariatur quam.
103Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Earum ex quam rerum rem eaque vitae totam? Eveniet nam iusto deleniti nihil explicabo deserunt adipisci veniam alias exercitationem vitae doloribus delectus? Unde inventore odio hic vel error suscipit officiis corporis iusto eaque incidunt! Pariatur quisquam ex provident magni sapiente facilis reprehenderit.
104Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Hic saepe ipsa pariatur a quos distinctio totam necessitatibus officia quisquam inventore cumque eum expedita laudantium debitis itaque consectetur dolor dolores quam fugiat veniam alias repudiandae adipisci sed. Tempore illo harum adipisci. Cumque blanditiis odit quidem consectetur itaque tempora saepe repellendus iusto.