Hakkımızda

Kâğıtsan faaliyet gösterdiği oluklu mukavva kutu sektöründe Yıllara dayanan Tecrübesi ile Müşterilerinin Talep ettiği her türlü ölçü ve kalitesine göre üretim yapmaktadır. Firmamız her şeyden önce ‘’Kaliteli hizmet, Kaliteli ürün ve Düşük Maliyet’’ anlayışını benimseyerek Müşterilerine Hizmet vermektedir. 

Firmamız Müşteri memnuniyetine verdiği önem ve ürün kalitesinden ödün vermeksizin ulaştığı verimlilik ile hep daha iyisini üretmek ve sunmak için çalışmaktadır. Geçmişe dayalı tecrübe ve bilgi birikimini her gün katlayarak büyütmektedir.

Çalışma Prensiplerimiz

Müşterilerimizin Talepleri doğrultusunda Ürünlerini en hassas biçimde koruyacak olan Ambalajı tespit ederek Ölçü ve Kalitesini (kullanılan kâğıtlar) sistemimize tanımlamaktayız. Yazılı olarak aldığımız siparişleri müşterilerimizin sipariş geçtiği tarihten sevk tarihine kadar takibini yaparak hızlı ve güvenilir bir şekilde sevk etmekteyiz. 

Müşterilerimiz ile birlikte büyüyen ve kendini geliştiren firmamız Çalışma Arkadaşlarımız ile birlikte Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına farklı alternatifler sunarak ‘’düşük maliyet ve kaliteli ürün’’ anlayışını benimsemekteyiz.

Ürünlerimiz

Ürünlerimize Buradan Erişebilirsiniz

Başa dön